Arjola Demiri: Kur putha Bujar Asqeriun shkalloi farefisi

Arjola Demiri: Kur putha Bujar Asqeriun shkalloi…

Në BBV ndodhin të papritura çdo ditë, teksa në një bisedë të fundit mes Arjola Demirit dhe Einxhel Shkirës, aktorja ka rrëfyer paragjykimet që i janë bërë pasi ka lujatur role të nxehta në film. Ajo i ka treguar Einxhel, se një puthje me aktorin e njohur, Bujar Asqeriu kishte shkaktuar polemika dhe debate në familjen e saj.

Aktorja:

Bëra filmin ‘Njerka’ dhe puthesha me Bujar Asqeriun. Shkalloi farefisi. Edhe mami më thoshte: Ça faji kam unë… Ne jemi shumë të lidhur. I thashë mamit se ky është profesion, ka edhe më keq.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit