Arjoni 'heq dorë’ nga Ana, shijon momentin me modelen s*ksi

Arjoni ‘heq dorë’ nga Ana, shijon momentin…

Ai u bë i njohur në emisionin “Për’puthen” dhe mori vëmendje akoma më të madhe vetëm disa javë më parë, për shkak të fotografisë që publikoi në rrjete sociale, ku shfaqej në shtrat me Ana Lleshin.

Është fjala për Arjon Lulin, i cili i është shprehur gjatë një pjese të “Për’puthen” se kishte shprehur dëshirën për të krijuar një familje me Lleshin.

Por së fundmi qarkulluan fotografi të tjera në rrjet. Arjoni shfaqet nën shoqërinë e modeles së njohur, Serena Sula.

Ata shfaqen të dy në vaskë dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, pasi Luli shihet duke i prekur edhe të pasmet.

Mesa duket nuk paska qenë vetëm aq, por miqësia apo çfarëdo qoftë mes tyre vazhdon.

Si Arjoni ashu edhe Serena kanë publikuar së fundmi në Instastory pamje ku ndodhen me njëri-tjetrin në makinë dhe ajo që bië në sy është modeli i njëjti i flokëve të dyshes të cilët kanë zgjedhur look-un me gërsheta afrikane./Gazeta Shqip

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit