Arrestohen 6 të rinj në Gjermani, trafikonin drogë

Arrestohen 6 të rinj në Gjermani, trafikonin…

Policia gjermane ka arrestuar 6 të rinj shqiptarë. Ata akuzohen për trafikim dhe shitje të lëndëve narkotike. Shqiptarët u arrestuan në Koln dhe në Kalk.

Arrestimi i tyre u bë në banesat në brendësi të qytetit Neumarkt. Në banesën e njërit prej tyre policia sekuestroi 37 qese me kokainë gati për shitje.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit