Arrestohet 32-vjeçari shqiptar në Athinë, u kap me armë zjarri në brez

Arrestohet 32-vjeçari shqiptar në Athinë, u kap…

Policia greke ka arrestuar një 32-vjeçar shqiptar në zonën e Menidhit në Athinë. Prangosja e shqiptarit ka ardhur pasi ai po lëviztë në mënyrë të dyshimtë.

Sipas mediave greke, pas ndalimit dhe kontrollit të tij u zbulua se 32-vjeçari shqiptar mbante në pjesën e përparme të brezit një armë zjarri pistoletë e llojit “Sig Sauer”.

Shqiptari 32-vjeçar, i cili banon në zonën e Peristerit, është shoqëruar nga policia në Komisariat dhe po merret në pyetje për t’u hetuar edhe në lidhje me qëllimin e mbajtjes së armës së zjarrit me vete.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit