Arrestohet pedagogu i korruptuar në Akademinë e Policisë, në pranga dhe një student

Arrestohet pedagogu i korruptuar në Akademinë e…

Në Akademinë e Policisë janë vënë në pranga një pedagog dhe një student i akademisë. Pedagogu i prangosur është Qetsor Gurra i cili është arrestuar për akuzën e korrupsionit, teksa emri i studentit të prangosur nuk dihet ende, madje as akuza ndaj tij. Arrestimet janë kryer nga shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat.

Vijon…

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit