Arta Nitaj e djeg Instagramin me poza "të nxehta" nga solari

Arta Nitaj e djeg Instagramin me poza…

Arta Nitaj vazhdon të marrë vëmendjen e ndjekësve, edhe me paraqitjet provokuese në prag të festave.

Kështu veproi sonte, teksa u shfaq atraktive e veshur me kostum festiv si ‘nënadrimreshë’.

Këto fotografi, bukuroshja vendosi t’i realizoi e shtrirë në solarium, teksa i gjithë fokusi ishte tek format trupore të saj.

Arta pranoi pëqime dhe komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e komplimentonin atë për fizikun.

Arta Nitaj kohë më parë ka paralajmëruar një emision televiziv, por ende nuk kemi të reja nga ajo.

 

burimi: kosovarja

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit