Artan Fuga: Kongresi i Partisë Demokratike në 18 dhjetor, vetëvrasje politike

Artan Fuga: Kongresi i Partisë Demokratike në…

Artan Fuga ka reaguar mbi Kongresin e Partisë Demokratike. Ai e ka cilësuar si vetëvrasje politike. Ai ka shkruar se kryesia e PD vulosi sot çarjen në dysh të partisë, të grupit parlamentar dhe të elektoratit.

Postimi i plotë:

Kongres i partisë demokratike në 18 dhjetor???

Antimiting?

Uaaaaaaaaaaaa, vetëvrasje politike!!!

Cfarë monologu me vetveten.

Carje skizofrenike ndarjeje në dysh e identitetit politik! Vetëm psikanaliza i jep dum kësaj.

Cfarë gafe shekullore!!!

Më keq se djegja e mandateve të deputetëve, më budallallik politik se injorimi i zgjedhjeve për bashkitë!

Kryesia e PD vulosi sot çarjen në dysh të partisë, të grupit parlamentar dhe të elektoratit!

Hoqi me vendim vetveten!

Nuk kishte si ta bënte më keq!

E pabesueshme! Në fakt e pritshme pas dhjetra gafave me ose pa qëllim që kanë dëmtuar rëndë opozitën shqiptare, pra edhe ne si qytetarë, votojmë ose jo për të!

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit