Ata kanë 57 vite diferencë, por duken të lumtur në martesën e tyre

Ata kanë 57 vite diferencë, por duken…

Pas “martesës” së bujshme me gruan bilionere 76-vjeçare, Tik Tokeri Giuseppe D’Anna vijon të postojë në rrjete sociale momente nga bashkëjetesa me shpirtin e tij binjak.
19-vjeçari duket se bën një jetë të mbuluar nga luksi me të fejuarën e tij. Ai e propozoi 76-vjeçaren ditën e Shën Valenitinit vitin e kaluar, por njohja e tyre ka qenë më e hershme.
Përdoruesit e internetit u prekën nga propozimi i ëmbël dhe deri në momentin e shkrimit të këtij artikulli, videoja e Tiktok ka marrë mbi 75 milionë shikime.
E fejuara e Giuseppes ka pasur probleme shëndetësore kohët e fundit, por ai ka qenë gjithmonë duke i shërbyer, të paktën kështu duket në postimet e tij.
Shumë ndjekës mendojnë se ai ka vepruar kështu për të përfituar nga pasuria e 76-vjeçares, madje disa nga komentuesit pyesin se sa miliarda ka gjyshja në llogarinë e saj, disa të tjerë thon se janë nip dhe gjyshe, me sa duket Giuseppe ka zgjedhur të luaj në këtë mënyrë pë të fituar sa më shumë ndjekës në rrjete sociale.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit