Atentati me 1 viktimë dhe 4 të plagosur në Tiranë| Policia “blindon” Elbasanin

Atentati me 1 viktimë dhe 4 të…

Ngjarja e ndodhur në kryeqytet me 1 viktima dhe 4 të plagosur ka ngritur ë këmbë policinë. Policia e Elbasanit ka ngritur pika kontrolli në dalje të autostradës Tiranë-Elbasan për të kapur autorët e dyshuar për ngjarjen e rëndë.

Burime bëjnë me dije se autorët, ende të paidentifikuar nga policia janë larguar me një automjet tip ‘Benz’ E Class të zi.

Përmendim që ngjarja ndodhi pasditen e sotme.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit