Autori i vrasjes së Eraldo Nevruzit u arrestua në Greqi, çfarë po heton policia?

Autori i vrasjes së Eraldo Nevruzit u…

Eraldo Nevruzi punonte në një hotel ‘Greccia’ në Dhërmi si recepsionist sipas policisë ai është qëlluar me armë zjarri dhe trupi i tij është fshehur nga autori Gerald Shehu, i cili pak më parë u arrestua në Greqi.

Autori dhe viktima kanë qenë miq më parë së bashku, ndaj sipas policisë pistat kryesore të hetimit janë ajo e një konflikti të çastit si dhe e kaluara e tyre pasi të dy kanë jetuar në Angli dhe dyshohet se mund të jenë përfshirë në aktivitete të ndryshme të trafikimit të lëndëve narkotike.

Pamjet filmike nuk janë te qarta se si është larguar 31-vjeçari nga vendi i ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit