Avioni përplaset me shtyllën, plagosen rëndë pasagjerët

Avioni përplaset me shtyllën, plagosen rëndë pasagjerët

Dy persona janë plagosur rëndë, si pasojë e një aksidenti ajror në SHBA. Avioni me të cilin po udhëtonin u përplas me një shtyllë tensioni.

Ngjarja ndodhi Montgomery County, Maryland, SHBA .Dy të plagosurit u dërguan në spitalet e zonës me hipotermi dhe lëndime ortopedike. Aksidenti shkaktoi ndërprerje të energjisë në 120,000 shtëpi të dielën pasdite,

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit