Avokati Goxhaj: TV-të më censurojnë për vaksinën, gazetarët e njohur janë oficerët e PLANdemisë dhe xhelatët tanë

Avokati Goxhaj: TV-të më censurojnë për vaksinën,…

Avokati Altin Goxhaj ka shpërndarë një status në rrjetet e tij sociale ditën e sotme ku akuzon mediat kryesore dhe gazetarët e njohur shqiptarë se e censurojnë dhe nuk e ftojnë në debatet kryesore televizive pasi ata janë jo vetëm ushtarë por edhe oficerë të PLANdemisë njësoj si “Mjekët Elitarë” apo më saktë Xhelatët e paguar nga Elita e Gates. Soros, Fauçi, Rockefeller, Rothschild, etj dhe qeveritë kuislinge të plandemisë. Avokati madje e quan gazetarin Blendi Fevziu si Oficeri Madhor i Propagandës së PLANdemisë. Avokati Goxhaj shprehet se vaksina nuk ka të bëjë aspak me covidin, por me nevojën e atyre lart që ne të kemi me çdo kusht brenda në trupin tonë substancat e vaksinës! Në vijim statusi i plotë i Goxhajt:

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit