Babai mbulon me para djalin e porsalindur, por komentuesit ‘shpërthejnë’ në kritika

Babai mbulon me para djalin e porsalindur,…

Një baba është ‘masakruar’ me komente negative, pas një video që duhet rhënë se është e tmerrshme. 

Babai ka vendosur që në shtratin e djalit të tij të porsalindur të vendosë qindra kartëmonedha, duke e mbuluar atë me para. 

Teksa e ka postuar thjeshtë një “video fanny” në fakt nuk rezultoi kështu, pasi komentuesit e konsideruan çmenduri këtët veprim, duke qenë se kartmonedhat kalojnë duar më duar dhe mbarin shumë mikrobe. 

Sakaq ato janë një rrezik potencial serioz, sidomos për bebet e sapolindura. 

Vendosja e të gjitha parave të mbushura me mikrobe tek një fëmijë është një rrezik i lartë”, komentoi dikush. 

Ndërsa një tjetër shkroi: “Unë po mendoj se injoranca është thjeshtë gjenetike.”

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit