Banorët e njihnin me emrin “Skerdi”, detaje nga e kaluara e 39-vjeçarit

Banorët e njihnin me emrin “Skerdi”, detaje…

Ende nuk është bërë e mundur identifikimi i autorëve të atentatit të mbrëmshëm te “Kodra e Diellit”.

Briken Sanaj ishte një person i njohur për policinë, pasi ishte i dyshuar më herë për një plagosje.

39-vjeçari, baba i dy fëmijëve prej vitesh ka jetuar në Itali, për t’u kthyer vetëm dy vite më parë, ku prej më shumë se një viti jetonte në zonën e “Kodrës së Diellit”.

Në zonë ai njihej nga banorët me emrin Skerdi dhe hetuesit kanë arritur në konkluzionin dhe autorët e kanë mbajtur nën vëzhgim Sanajn.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit