Banori i “5 Majit” i kërkoi të mos e godasë, polici: P*derast, rri urtë aty

Banori i “5 Majit” i kërkoi të…

Në lagjen “5 Maji” përplasja mes policisë dhe banorëve që nuk duan prishjen e shtëpive të tyre. Qytetarët kanë bërë rezistencë në mënyra të ndryshme, ndërsa policia dhe FNSH kanë vënë në pranga disa nga banorët e kësaj zone. Në videon e siguruar nga panorama, dëgjohet që një nga qytetarët e arrestuarit i kërkon policit të mos e godasë, por efektivi i është kthyer duke e ofenduar.

Qytetari-efektivit:

Mos gjuaj, ku je këtu.

Polici:

Rrini urtë aty, nuk po të gjuan njeri, pederast.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit