Banorja më e fortë në ‘BBV’, e me siguri nuk e gjeni dot kush është bukuroshja në foto

Banorja më e fortë në ‘BBV’, e…

Me siguri edhe ju nuk e njohët mirëpo po ju tregojmë se personi që shikoni në foto është aktorja e njohur, Monika Lubonja. Aktorja është njëra ndër më të komentuarat brenda shtëpisë, e cila së fundmi po bën rrëmujë, kryesisht me grupet pasi nuk po kuptohet se cilën anë po mban.

Monika Lubonja ka folur shpesh për të ëmën gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP”. Veçanërisht në natën e ndërrimit të viteve, ajo ka ndjerë më shumë mungesën, por edhe merakun për te.

Që mund të ishte duke e kaluar vetëm. Por, aktorja mori një surprizë shumë të veçantë, qe u prit mjaft mire nga vete ajo dhe nga publiku.

Nga Dhoma e Rrëfimit, ajo ndoqi një video, në të cilën Arbana Osmani kishte shkuar në shtëpinë e nënës së saj, për t’i çuar kulaçin dhe gjelin e Vitit të Ri, gatimet tradicionale.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit