Basha mbyll mbledhjen e grupit, i drejtohet në këmbë Kuvendit

Basha mbyll mbledhjen e grupit, i drejtohet…

Ndërsa kreu i PD-së Lulzim Basha me grupin e tij po i drejtohet sallës së Kuvendit, poshtë banesës së ish-kryeministrit Sali Berisha janë mbledhur kundërshtarët e vendimit të tij, Edi Paloka dhe Flamur Noka.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit