Bashkëshorti u vë flakën, gruaja fshehu mijëra euro në oxhak

Bashkëshorti u vë flakën, gruaja fshehu mijëra…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Athinë të Greqisë. Mësohet se një burrë ka ndezur oxhakun duke djegur dhe 13 mijë eurot që gruaja e tij i kishte fshehur aty. Mësohet se gruaja nuk i kishte treguar bashkëshortit se ku i kishte fshehur paratë, i cili sapo është kthyer në shtëpi ka ndezur oxhakun.

Lajmi është bërë i ditur nga një mikesha e tyre në rrjetet sociale e cila krahas një video ka shkruar se në 2 minuta 13 mijë euro janë bërë hi.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit