Beatrix i bën elozhe vetes: Sa shalë të bukur që kam, këmbë më të bukura s’kam parë

Beatrix i bën elozhe vetes: Sa shalë…

E marrosur pas paraqitjes së saj, konkurentja e Big Brother Albania Beatrix Ramosaj ka çuditur të gjithë rrjetin ditën e sotme, duke iu kënduar këmbëve të saj, po po, këmbëve të saj. Për këtë, ajo ka falenderuar dhe të ëmën.

Në një moment kur vajzat e shtëpisë po konsumonin kafe dhe nën shoqërinë e rrezeve të diellit, Beatrix Ramosaj iu drejtua të ëmës, Antigone Ramosaj, duke e falënderuar për këmbët. Ajo vijoi duke thënë se “gjoksin nuk ia dha’, por e bëri vetë”, referuar kështu  operacionit plastik për rritjen e numrit të gjoksit.

Menjëherë pas kësaj, këngëtarja u ngrit në këmbë, duke treguar kështu këmbët e saj teksa u shpreh “dashurinë”: “O shalë, o yll. Këmbë më të bukura s’kam parë”, ndërkohë që vajzat e tjera po përpiqeshin që ti ndiqnin batutat e saj.

“O ma faleminderit për këmbët e mia, që mi ke bërë. Unë i dua mami. Gjoksin ma dhe por e bëra veta, po s’ka gjë. Gjoksin e bëra vetë, po këmbët që mi ke dhënë vallahi … Shikojini si kam (i drejtohet banoreve) Këmbë më të bukura pz nuk kam parë. O shalë e bukur, o yll (i drejtohet këmbëve të saj)”, u shpreh këngëtarja.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit