Beatrix paska emër tjetër, qenka kaq i vjetër dhe jo i hijshëm

Beatrix paska emër tjetër, qenka kaq i…

Personazhi më i komentuar i “Big Brother Albania VIP” i këtij viti është Beatrix Ramosaj. Ajo u bë pjesë e emisionit dhe filloi një romancë me Donaldin, ish-in e moderatores Bora Zemani, me të cilën pati edhe një lidhje 3-vjeçare.

Ende pa mbyllur kapitullin me të, ai nisi me Trixen. Media të shumta shkruajnë se teksa të gjithë mendojnë se ajo quhet Beatrix kjo qenka gënjeshtër. Mësohet se emri i vërtetë i këngëtares është Behigje Ramosaj dhe me origjinë vjen nga Llapashtica e Komunës së Podujevës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit