Beniada përqafon Donaldin, Einxhel i hedh 'kunjën'

Beniada përqafon Donaldin, Einxhel i hedh ‘kunjën’

Einxhel që pas daljes së Dagz nuk ka qenë mirë emocionalisht, ndërsa ka ‘piketuar’ disa nga banorët të cilët nuk shpëtuan Dagzin nga eliminimi. Sot moderatorja ka thumbuar modelen, Beniada Nishani, Kjo e fundit është ngritur duke përqafuar ish-in e Borës, Donald Veshajn. Ai ishte ende i shtrirë në krevat, teksa modelja njohur shkon dhe e përqafon dhe e pyet se si është. Në këto momente ndërhyn Einxhel Shkira, duke thumbuar dy banorët.

Einxhel i hedh kunjën Beniadës

Përqafoje se mos të shpëton te zinxhiri tjetër, ta kesh, se nuk i dihet jetës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit