Bëri të dyja dozat e vaksinës, humb jetën mësuesja, reagon avokati Goxhaj: Vrasje me paramendim

Bëri të dyja dozat e vaksinës, humb…

Avokati Altin Goxhaj ka reaguar në lidhje me vdekjen e mësueses Blerina Lamçe, e cila u nda nga jeta.

Goxhaj i shpreh ngushëllimet familjes, teksa thekson se e ndjera ishte vaksinuar me të dyja dozat. Ai e cilëson si vrasje me paramendim.

Reagimi i plotë:Kjo është vrasje me paramendim!Duke i shprehur ngushëllimet familjes së Mësueses Blerina Lamçja që vdiq pas 2 dozave të vaksinës (siç ka pohuar vetë kur lëngonte në shtrat) këta e shpallën me Covid ndërkohë që ajo nuk e pohon një jë të tillë.Ministret Kushi dhe Manastirliu me urdhërat e paligjshëm për ti detyruar mësuesit kundër vullnetit të tyre për tu vaksinuar ose të humbasin vendin e punës e për pasojë bukën me të cilën ushqejnë fëmijët e tyre, po vdesin nga vaksina. Ndërkohë Ministrja Kushi (dhe të gjitha mediat e PLANdemisë, jo vetëm fshehën vaksinimin) bëri thirrje për më shumë vaksinim, dmth për më shumë vrasje!Instrumentalizim më të poshtër të vdekjes nuk kemi parë.Ftoj familjen të na kontaktojë në 0683416983 për të ngritur padi ligjore ndaj Shtetit për shpagim! Vendosa statusin e Jorida Isufaj si më i sakti ndër të gjithë për të përcaktuar manipulimin politik qeveritar!

https://www.facebook.com/100008336823371/posts/3103477699940094/

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit