Berisha: Edhe nëse del lakuriq, Rama nuk e ndal vrullin e këtij revolucioni fitimtar

Berisha: Edhe nëse del lakuriq, Rama nuk…

Pasi votoi për shkarkimin nga detyra të Lulzim Bashës, Berisha foli edhe për gazetarët. Përmes mediave, Berisha deklaroi se Edi Rama nuk do e ndalojë dot vrullin e revolucionit. Më konkretisht, Berisha kujtoi veprimin e Ramës në emisionin ‘Zonë e Lirë’, ku hoqi xhaketën për tu kthyer si analist, teksa tha se Rama edhe nëse del lakuriq, nuk e ndalon dot këtë revolucion të PD.

Sali Berisha:

Rama jo të ndërrojë xhakëtën siç bëri mbrëmë por dhe të dalë lakuriq sic ka dalë në plazhe nuk do të ndalojë kurrë vrullin e këtij revolucioni fitimtar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit