Berisha i përgjigjet Bardhit: Jam i hapur për bashkëpunim.Kushte nuk pranojmë!

Berisha i përgjigjet Bardhit: Jam i hapur…

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha,deklaroi nuk do të tërhiqet nga plani për mbajtjen e primareve në selinë blu, në kuadër të përgatitjes për zgjedhjet vendore të vitit 2023.

Ai iu përgjigj Gazment Bardhit, i cili është mandatuar për të negociuar me Berishën, se do të mirëpresë cilindo që do të kandidojë në zgjedhjet lokale, por theksoi se në bisedime nuk duhet të ketë kushte dhe as parakushte nga asnjëra palë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit