Berisha ia fut “sa krahu” Bashës, e pabesueshme shprehja e tij në konferencën e drejtpërdrejtë

Berisha ia fut “sa krahu” Bashës, e…

Sali Berisha në një konferencë që po mbahet aktualisht me mbështetës të tij dhe të partisë Demokratike duket se i dhga një sinjal mjaft të fortë Lulzim Bashës. I u shpreh gjatë një ligjerate duke iu referuar Bashës si “ish-kryetari”. Në këtë moment salla shpërtheu në brohoritje dhe duartrokitje. Berisha më pas u shpreh se ishte një lapsus shpejtësie, por në fakt duket se i ka dhënë një mesazh mjaft të drejtpërdrejtë Lulzim Bashës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit