Berisha mbyll protestën e sotme, tregon kur do të mbahet lëvizja e radhës

Berisha mbyll protestën e sotme, tregon kur…

Sali Berisha sapo ka njoftuar mbylljen e protestës së ditës së sotme. Duke folur për mediat, Berisha bëri me dije se PD nuk do të ndalet me kaq, ndërsa tregoi se shumë shpejt, pritet lëvizja e radhës.

Sali Berisha:

Fytyra e vërtetë e regjimit të sotëm faktojnë se Edi Rama po mban peng Lul Bravën dhe së bashku me të me dhunë dhe terror shtëpinë e PD. Ky përbën një akt të pashembullt në 30 vite. Sot do të shpërndahemi do të kujdesimi për vëllezërit tanë, sepse këta të policisë janë vërsulur si “bisha” për të mbushur komisariatet do të kujdesemi për të plagosurit, të cilët janë goditur me çarje koke. Do të njoftojmë shumë shpejt betejën dhe protestën tjetër të cilat nuk do të ndalen kurrë deri në fitoren tonë të plotë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit