Berisha publikon foton e Learit në spital: Ka hematoma, xhelatët nuk i hoqën as prangat!

Berisha publikon foton e Learit në spital:…

Momenti i fundit nga spitali i Lear Kurtit. Kjo pamje rrënqethëse, është bërë publike nga kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha. Në foto duket 32-vjeçari, i shtrirë në shtratin e spitalit të Traumës, pasi kishte ndërruar jetë. Në duart e tij duken ende prangat ndërsa Berisha thekson se hematomat që i riu mban në trup, janë shkaktuar nga goditjet e efektivëve.

Xhelatët që i morën jetën edhe të vdekur e mbajtën të lidhur me hekura Learin! Në foto duken dhe hematomat nga goditjet!‘- shkruan Berisha përkrah fotos. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit