Bes Kallaku ndan për ndjekësit foton me Ajkën

Bes Kallaku ndan për ndjekësit foton me…

Aktori i humorit Bes Kallaku ka treguar shpesh se ëhtë një baba tepër i përkushtuar dhe tepër i lidhur, sic ndodh shpesh me baballarët që kanë vajza.


Në një postim në rrjete sociale ai poston një foto ku duket se vajza e tij, Ajka i ka vendosur një maskë në fytyrë.


Këto momente gazmore Besi ka vendour t’i ndajë më ndjekësit ku i shoqëron edhe me një dedikim: “Ehhhh kush ka goca, botën ka”

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit