Bes Kallaku: Në shtëpi gatuaj më shumë se sa Xhensila

Bes Kallaku: Në shtëpi gatuaj më shumë…

Bes Kallaku nuk ka nguruar të jap përgjigje se kush gatuan më shumë në shtëpi, ai apo partnerja e tij Xhensila.

Gjatë emisionit “Zemër Luana”, Besi duhet të tregonte një sekret që nuk e kishte zbuluar kurrë më parë.

“Diçka që publiku nuk e di është që në shtëpi gatuaj më shumë unë sesa Xhensila”, u shpreh aktori i humorit.

Si duket, Xhensila është tepër e angazhuar me koncerte saqë nuk ka kohë as të gatuajë për bashkëshortin e saj dhe Ajkën.

Çifti janë prej shumë vitesh bashkë dhe ndër më të dashurit për publikun.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit