Bie nga biçikleta, ndërron jetë 67-vjeçari

Bie nga biçikleta, ndërron jetë 67-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e së mërkurës në rrugën “Aleks Buda”. 

Mësohet se një 67-vjeçar ka rënë nga biçikleta dhe si pasojë e dëmtimeve të marra në kokë ka humbur jetën.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë zonës së njohur si ‘pallati me shigjeta’.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti. Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit