Bie zjarr në një banesë në Lushnjë, brenda ndodhej 68- vjeçari

Bie zjarr në një banesë në Lushnjë,…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gafurr Muço”. Rreth orës 21:00 një banesë ka marrë flakë. Si pasojë e zjarrit ka marë djegie në trup shtetasi P. M. 68 vjeç. Ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Lushnjë / Informacion paraprak

Rreth orës 21:00, në lagjen “Gafurr Muço”, Lushnjë, në banesën e shtetasit P. M., 68 vjeç, ka rënë zjarr dhe për pasojë ka marë djegie në trup shtetasi P. M. i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit