Bombola e gazit rrezikon familjen në Lezhë

Bombola e gazit rrezikon familjen në Lezhë

Pas ngjarjes së rëndë ku humbi jetën e gjithë familja pas shpërthimit të gazit, një tjetër rast ka ndodhur në Lezhë. Fatmirësisht familja ka shpëtuar.

Një bombol gazi ka rrezikuar jetën e një familje në qytetin e Lezhës. Flakët e zjarrit kanë përfshirë ballkonin e një banese në katin e tretë të një pallati.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje. Ende nuk ka asnjë raportim për të lënduar por vetëm për dëme materiale.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit