Bora Zemani shtatzënë? Zbulohet si qëndron e vërteta e lajmit që pushtoi portalet

Bora Zemani shtatzënë? Zbulohet si qëndron e…

Bora Zemani është kthyer ndër moderatoret më të komentuara të estradës. Jo vetëm e përfolur si një moderatore e zonja, por në qendër të mediave ka qenë edhe jeta e saj private. Marrëdhënia e saj me Donaldin i cili është tanimë banor i “Big Brother Albania” shkaktoi jo pak trazira dhe debate.

Mirëpo, së fundmi,  Bora është përfolur se ndodhet në pritje të ëmbël.

Por burime të “Prive” kanë njoftuar se një gjë e tillë nuk është e vërtetë dhe shtatzënia nuk është aspak në planet e afërta të moderatores.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit