Vritet me armë zjarri një 35-vjeçar në Kodër Kamëz

Vritet me armë zjarri një 35-vjeçar në…

Një ngjarje tragjike mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Kodër Kamëz. Një 35 vjeçar në Kodër Kamzë është gjetur i vdekur brenda një makine me targa të huaja.

Deri më tani dyshohet se 35 vjeçari është vrarë dhe është lënë i braksitur. Viktima u gjet i pajetë brenda një makine me targa të huaja.

Policia po punon për zbardhjen e informacioneve të mëtejshme lidhur me ngjarjen.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit