Burri në Kosovë dhunohet nga dy gra

Burri në Kosovë dhunohet nga dy gra

Një rast dhune është regjistruar në Kosovë. Një burrë është dhunuar nga dy gra. Ka qenë vetë ai që ka bërë denoncimin në polici. Ai ka deklaruar se dy gratë e kanë dhunuar psikologjikisht dhe fizikisht. Pas denoncimit nga burri njëra nga gratë është arrestuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy të dyshuarat femra kosovare kanë ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj tij. Lidhur me rastin është arrestuar njëra e dyshuar dhe e njëjta pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia në Kosovë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit