Burri që u kthye në grua! 39-vjeçarja shfaqet me fustan shumë të shkurtër në rrugët e Londrës

Burri që u kthye në grua! 39-vjeçarja…

Jessica Alves prej disa vitesh ka bërë një trasforimim duke i kthyer nga burrë në grua. Ajo ka tërhequr vëmedjen e mediave teksa u shfaq më rrugët e Londrës.

39-vjeçarja mbante veshur një fustan shumë të shkurtër, të bardhë. Fustani kishte një të çarë nga njëra këmbë dhe ishte i zbukuruat me diamante.

Jessica i shtoi pamjes një palë geta nudo, të kombinuara me taka të bardha me majë dhe një çantë dore të “Lady Dior” -e cila shitet për më shumë se 4000 paund.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit