Çfarë i ka ndodhur? Me fasho në kokë, djali i Hueyda El Saied përfundon në spital

Çfarë i ka ndodhur? Me fasho në…

I biri i Hueyda El Saied ka pësuar një incident të vogël duke dëmtuar ballin. Ka qenë vetë ajo që e ka bërë të ditur këtë lajm përmes një fotoje të postuar në Instastory.

“Jeta ime, zemra ime, shpirti im, dashuria e mamit dhe babit. Sot çau ballin dhe si rezultat kaluam disa orë në spital. Falë Zotit çdo gjë shkoi mirë. Tani jam bërë unë për spital”, ka shkruar Hueyda krahas fotos.

Për fat të mirë vogëlushi është mirë me shëndet dhe asgjë nuk ishte serioze.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit