Çudira shqiptare/ Qytetari kalon në vizat e bardha, shoferja i vendos duart në fyt

Çudira shqiptare/ Qytetari kalon në vizat e…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Një qytetar i cili pa kalonte rrugën në vizat e bardha, korrekt me rregullat e qarkullimit rrugor, i ndodh e papritura me një shofere që kalon me makinë.

Gruaja e cila rrezikoj jetën e qytetarit që po kalonte rrugën në vizat e bardha, del nga makina dhe ka tentuar të ushtrojë dhunë ndaj qytetarit.

Vajza në fjalë i vendos duart në fyt qytetarit.

Pavarësisht agresimit të gruas, qytetari mundohet të shpejgojë se ai ishte korrekt dhe se po ecte në vijat e bardha.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit