Dalin fotot/ Këto janë dy motrat që u ekzekutuan nga 59-vjeçari në ‘Astir’

Dalin fotot/ Këto janë dy motrat që…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjte në Tiranë, ku si pasojë e një konflikti në familje, një 59-vjeçar ka vrarë bashkëjetuesen dhe motrën e saj.

Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi janë motrat që u ekzekutuan ditën e sotme nga 59-vjeçari Përparim Ademi.

Kristina kishte një lidhje me 59-vjeçarin dhe dyshohet se një konflikt mes tyre ka çuar në këtë fund tragjik.

Krimi i rëndë ka ndodhur në sytë e dy fëmijëve të mitur të njërës nga viktimat. Paraprakisht dyshohet se arsyet e kësaj ngjarje është një konflikt i çastit mes autorit dhe bashkëjetueses së tij, e cila i ka kërkuar ndërprerjen e bashkëjetesës.

Dalin fotot/ Këto janë dy motrat që u ekzekutuan nga
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit