Dalin në dritë dokumentet sekrete të Kremlinit: Putin vuan nga kanceri dhe Parkinsoni

Dalin në dritë dokumentet sekrete të Kremlinit:…

“Putin është i sëmurë me Parkinson në fazë të hershme dhe kancer në pankreas”. Kjo gjë bëhet me dije në dokumentet e zbuluara të spiunazhit ku alodohet edhe për shëndetin e keq të presidentit rus, raporton Daily Mail.

Thashethemet për sëmundjet e Putinit e kanë shoqëruar atë për muaj të tërë dhe ai është shfaqur vazhdimisht duke u dridhur dhe duke u shfaqur i paqëndrueshëm në publik.

Këto pretendimet kanë qarkulluar nga opozita ruse, të nxitura edhe nga mungesat e tij të pashpjegueshme në publik.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit