Darka zyrtare e Ramës me Vuçiç dhe Zaev| I pranishëm pritet të jetë edhe djali i George Soros

Darka zyrtare e Ramës me Vuçiç dhe…

Në darkën zyrtare të Ramës, që do të zhvillojë me presidentin serb Vuçiç dhe kryeministrin Zaev, pritet të jetë i pranishëm edhe djali i George Soros, Alex Soros që është dhe drejtuesi i fondacionit “Shoqëri e Hapur”.

Kujtojmë se Rama do të takohet për darkë në Elbasan me presidentin serb Aleksandër Vuçiç, kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe delegacionet që i shoqërojnë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit