Deklaratat e Bardhit/ Elona Guri: Ki kujdes! Mos i jep gojës siç i jep b….. o Gaz!

Deklaratat e Bardhit/ Elona Guri: Ki kujdes!…

Pas deklaratës së Gazment Bardhit, ka ardhur reagimi i politikanes së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Elona Gurit. Kujtojmë se Bardhi u shpreh se PD i ka garantuar LSI-së 15 mandate nëse do të bashkohej në një listë me PD, por nuk është pranuar.

Elona Guri

Mos I jep gojes sic i jep b….. o Gaz! Ki kujdes kur flet per gjera qe nuk i di se ty nuk te qaste njeri ne zyre.

Monika Kryemadhi te ka ballafaquar me Lulzim Bashen edhe keshilltarin izraelit dhe Petrit Vasilin në zyren e Bashes se si ti kishe bere marreveshjen 8 mandate t’i mbante PS ne Elbasan dhe ti doje mandatet e LSI dhe ti kishe dale garant bandave se do ishe minister I brendshem . Ju edhe I regjistroni bisedat e ke aty regjistrimin dhe se si ti nuk pranove te beje konference shtypi kunder Suel Çeles.

Ti beson se keshilltari izraelit nuk kuptonte shqip se çfare u tha aty?

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit