Del fotoja e Vis Martinajt duke u puthur me ish-misin

Del fotoja e Vis Martinajt duke u…

Ervis Martinaj, i njohur ndryshe dhe si “mbreti i lojërave të fatit” është bërë kryefjalë e medieve pas zhdukjes në mënyrë misterioze.

Dyshohet se ai është marrë peng dhe është vrarë ose ka bërë një zhdukje të inskenuar.

Janë publikuar disa foto të Martinajt, që mund të jenë realizuar kohë më larë, si ajo tek klubi i njohur +18 në Dusseldorf të Gjermanisë apo foto nga plazhi.

Sot Martinaj ka 40 vjetorin e lindjes dhe në media po qarkullon një foto ku ai shfaqet duke u puthur me një vajzë.

Mësohet se në foto është ish misi me iniciale E.P dhe nga mbishkrimi i fotos kuptohet se është realizuar për ditëlindjen e Ervis Martinajt.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit