Demi Rose më s*ksi se kurrë, ‘çmend’ fansat me fotot nga pushimet

Demi Rose më s*ksi se kurrë, ‘çmend’…

Demi Rose ka postuar ditën e djeshme në Instagram një video me anë të së cilës tregoi format trupore seksi, duke i lënë të gjtithë ndjekësit pa fjalë.

Ajo kishte veshur një palë bikini në ngjyrë të zeza të cilat tregonin të pasmet bombastike dhe gjoksin e madh.

Rreth belit modelja mbante një rrip të hollë prej ari që i theksonte më shumë belin e hollë.

Demi e kishte kompletuar look-un me një byzylyk prej ari, si dhe me një palë vathë të vegjël, duke i shtuar klas pamjes së saj.

Fansta e kanë komplimetuar për paraqitjen, teksa kanë mbetur gojëhapur nga format e saj trupore.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit