Demokrati në Kurbin merr armën dhe qëllon në ajër, detaje të reja

Demokrati në Kurbin merr armën dhe qëllon…

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar pak minuta më parë në Kurbin. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë selisë së PD-së.Bëhet me dije se nuk ka të lënduar nga kjo ngjarje.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë një takimi të kandidatëve të primareve. Njëri prej kandodatëve të PD ka qëlluar me armë pas një konflikti të çastit. Ai është identifikuar nga policia dhe pritet arrestimi i tij.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit