Dëmtime në tru dhe thyerje kockash, si dukej Joy nga Kenia para se të tentonin ta vrisnin

Dëmtime në tru dhe thyerje kockash, si…

Detaje të reja kanë dalë nga dhunimi i 22-vjeçaren nga Kenia, e cila që prej 14 gushtit ndodhet e shtruar në spitalin e Trumës në gjendje të rëndë.

Ajo ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe duhet të zhvillojë një ndërhyrje në tru, operacion ky që mund të zhvillohet vetëm jashtë vendit.

Mjekët bëjnë me dije se e reja ka 3 brinjë dhe kocka të thyera, lëndime në dorë dhe stomak si dhe dëmtime në tru. Në media kanë qarkulluar foto të saj para dhunimit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit