Dëmtohen pajisjet/ Ndërpritet numërimi në Finiq, i bie të fikët vëzhguesit

Dëmtohen pajisjet/ Ndërpritet numërimi në Finiq, i…

Në Finiq është ndërprerë numërimi pasi njëri nga anëtarët e grupit vëzhgues shfaqi probleme shëndetësore.

Një moment atij i ka rënë të fikët dhe është shtrirë në tokë, menjëherë të pranishmit kanë dhënë ndihmën e parë, ndërsa më pas është nisur drejt spitalit. Teksa humbi ekuilibrin, gjatë rënies dëmtoi edhe pajisjet. Numërimi po rifillon me tre grupe, ndërsa është dëmtuar një monitor dhe një kamera.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit