Detaje nga ndarja e Alvisës, zbulohet çfarë ndodhi: Bashkimi është tradhtuar

Detaje nga ndarja e Alvisës, zbulohet çfarë…

Disa javë javë më parë Bashkimi dhe Alvisa i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pasi lanë programin e Për’puthen si çift.

Ishte Bashkimi ai që dha lajmin se romancës së tyre i kishte ardhur fundi përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa nuk ka asnjë reagim nga Alvisa.

Në puntatën e ditës së sotme, një mik i tyre i ka treguar gjërat në publik, duke thënë se ndarja erdhi prej konflikteve të vazhdueshme.

Ndërkohë, disa nga konkurrentët e tjerë thonë se është tradhtuar.

Biseda e plotë:

Albi: Përderisa provuan dhe nuk shkoi gjëja siç donin të shkonte, është më mirë kështu. Më mirë herët se vonë. Ata kanë pasur herë pas here konflikte dhe vendosën ti japin fund. Është një shkëputje definitive e tyre. Kam qenë prezent kur i kanë ndarë gjërat. Arsyet është se nuk shohin vazhdimësi mes tyre. Bashkimi po e vuan këtë situatë. Për aq sa e kam parë dhe i kam qëndruar afër Bashkimit, nuk po e kalon lehtë.

Edi: Është tradhtuar 100%.

Ana: Doli kundra të gjithëve për Alvisën, dhe mori këtë. Të gjithë e dinë se Alvisa është me dikë tjetër.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit