Detaje të reja nga ekzekutimi i blogeres 23-vjeçare

Detaje të reja nga ekzekutimi i blogeres…

Një influencere 23-vjeçare braziliane është gjetur e vrarë në shtëpinë e saj, ndërsa dyshohet se krimi është kryer nga dy persona.Mediat e huaja raportojnë Nubia Cristina Braga u gjet e vdekur në shtëpinë e saj më 14 tetor në një pellg gjaku dhe se ende nuk dihet motivi që i krimit që i mori jetën të resë.

Mësohet se blogerja kishte vizituar një parukeri pak para se të vritej. New York Post raportoi se sapo ajo kishte mbërritur, dy burra hynë në pronën e Braga nga dera e hapur e hyrjes dhe qëlluan yllin. Ata hapën zjarr ndaj saj përpara se të largoheshin nga vendi i krimit. Autorēt u larguan me motorr.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit