Dhunoi nënën e tij, arrestohet 21-vjeçari

Dhunoi nënën e tij, arrestohet 21-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Policia njofton se një 21-vjeçar ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

21 vjeçari me iniciale E.Z është arrestuar dhe mbi të rëndon akuza ”Dhunë në familje”.

Nuk dihen arsyet që e çuan 21-vjeçarin drejt këtij veprimi ekstrem.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit